Ostukorv
✓ Diskreetsed paketid ✓ Madalad hinnad

Tingimused


OSTUTINGIMUSED

Need tingimused kehtivad teie kui kliendi ja meie kui müüja (BM I Växjö AB, registreerimisnumber 559369-8995) vahel.

ÜLDINE

Ostuteave
Kui olete alla 18-aastane, peab teil olema eestkostja luba, et meilt tellida. Kui teete oste interneti teel, kehtib tarbijakaitse- ja kauglepingute seadus (Consumer Purchase and Distance Contracts Act).
BM I Växjö AB jätab endale õiguse teha muudatusi sortimendis. Me jätame endale õiguse kauba lõplikuks müügiks. Kõikidest pettusekatsetest teatatakse politseile. Me jätame endale õiguse ostu tühistada, kui kahtlustatakse pettust.
Tellimuse kinnitus
Kui olete tellimuse teinud, saadetakse teile e-posti teel tellimuse kinnitus. Sealt leiate teavet tellimuse sisu kohta. Kui tellimusega on midagi valesti, võtke kohe ühendust meie klienditeenindusega. Samuti saadame teate, kui toode on meie laost saadetud (tarnekinnitus), koos teabega kättetoimetamise kohta ja vajadusel ka postkontoris oleva paki numbri.
Hinnad
Meie hinnad on Rootsi kroonides. Kõigile kaupadele lisandub käibemaks 20%, kõik hinnad veebilehel on näidatud koos käibemaksuga.
Me jätame endale õiguse hinnamuutustele ilma hoiatuseta võimalike ebaõigete hindade kohta. Te maksate alati tellimuse vormistamisel näidatud hinda, kui ostsite toote vale hinnaga, siis teavitatakse teid sellest ja te saate oma raha tagasi.
Lao seis
Lao seisu uuendatakse meie süsteemides iga päev. Me jätame endale õiguse varude erinevuse korral.
Transpordikahjustused
Kahjustatud pakenditest teatatakse otse vedajale, oluline on säilitada kogu pakend, te ei tohiks lunastada pakendit, mis näeb välja kahjustatud.

TAGASTUSED JA KAEBUSED

Garantii
Anname kõikidele toodetele 12-kuulise garantii, garantii hõlmab tootmis- ja materjalivigu.
Muudetud
Me ei vaheta tooteid, asja käsitletakse tagastamisena ja tuleb teha uus ost.
Kaebus
Kui saadud tootega on viga, peate meiega võimalikult kiiresti ühendust võtma, et korraldada tagasisaatmine, kaebuste korral tasub BM I Växjö AB tagasisaatmise kulud.
TÄHELEPANU! Me ei võta vastu pretensioone, kui te ei ole meiega ühendust võtnud enne toote tagasisaatmist.
Me järgime https://ec.europa.eu/ soovitusi, kui tekib vaidlusi reklamatsiooniküsimustes.
Turvalisus ja kliendiandmete töötlemine
Kui te esitate meile tellimuse, esitate oma isikuandmed, nagu nimi, aadress ja telefoninumber. Juhul, kui otsustate maksta arve alusel, peate sisestama ka oma sotsiaalkindlustusnumbri või organisatsiooni numbri. Seoses teie registreerimise ja tellimisega nõustute, et me salvestame ja kasutame teie andmeid oma äritegevuses, et täita meie kohustusi teie ees. Me dokumenteerime teiega suhtlemise, seda selleks, et pakkuda teenust, mida te meilt ootate. Woome.ee ei avalda teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele. Kui soovite saada meie uudiskirja, saadame teile teavet ja tootepakkumisi e-posti teel. Seda saab hõlpsasti tühistada uudiskirja kaudu või võttes ühendust meie klienditeenindusega. Vastavalt isikuandmete seadusele on teil õigus saada teavet, mille oleme teie kohta registreerinud. Kui see on ebaõige, ebatäielik või ebaoluline, võite taotleda teabe parandamist või eemaldamist. Sellisel juhul võtke ühendust meie klienditeenindusega.
Me kasutame veebilehel küpsiseid. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse külastaja arvutisse ja mille abil saab jälgida, mida külastaja veebilehel teeb. Küpsiseid on kahte tüüpi: 1) püsiküpsised, mis jäävad külastaja arvutisse kindlaks ajavahemikuks, ja 2) seansiküpsised, mis salvestatakse ajutiselt arvuti mällu ajaks, mil külastaja viibib veebilehel. Seansiküpsised kaovad, kui te sulgete oma brauseri.
Me kasutame küpsiseid, et parandada veebisaiti külastajate jaoks, näiteks kohandades veebisaiti vastavalt külastajate soovidele, valikutele ja huvidele, et aidata teil jälgida, milliseid kaupu olete oma ostukorvi pannud, ja et kohandada meie teenuseid nii, et saate asjakohast reklaami.
Tingimustega nõustudes ja meie veebisaiti kasutades nõustute küpsiste töötlemisega, nagu siin on sätestatud. Kui te ei nõustu küpsiste kasutamisega, saate küpsised oma brauseri turvasätetes välja lülitada. Samuti võite seadistada oma veebilehitseja nii, et see küsib teilt iga kord, kui meie veebisait üritab teie arvutisse küpsist paigutada. Brauseri kaudu saab varem salvestatud küpsiseid ka kustutada, lisateavet leiate brauseri abilehtedelt. Lisaks saate küpsised oma kõvakettalt igal ajal käsitsi kustutada.
Vääramatu jõud
BM I Växjö AB ei vastuta viivituste eest, mis on tingitud asjaoludest, mis ei ole BM I Växjö AB kontrolli all, nagu näiteks üldine töökonflikt, sõda, tulekahju, äike, terrorirünnak, muutunud ametkondlikud eeskirjad, tehnilised probleemid, vead elektri-/telekommunikatsiooni-/andmesideühenduses või muus kommunikatsioonis ning alltöövõtja teenuste osutamise ebaõnnestumine või hilinemine siin nimetatud asjaolude tõttu. Need asjaolud kujutavad endast erandit, mis vabastab kahju hüvitamisest ja muudest sanktsioonidest. Kui selline olukord peaks tekkima, teavitab BM I Växjö AB teid sellest osaliselt alguses ja osaliselt lõpus, kui on tegemist jooksva olukorraga. Kui olukord on kestnud kauem kui kaks kuud, siis on nii teil ja BM I Växjö AB õigus ostu viivitamatult tühistada.
Tingimuste muutmine
BM I Växjö AB jätab endale õiguse muuta tingimusi igal ajal. Tingimuste muudatused avaldatakse veebilehel. Muudatused kehtivad alates hetkest, mil te olete Tingimustega nõustunud (seoses uue ostuga või veebilehe külastamisega). BM I Växjö AB soovitab teil siiski regulaarselt jälgida meie veebilehte, et olla teadlik tingimuste muudatustest.
Ostulepingu sõlmimine
Ostuleping sõlmitakse alles siis, kui WooMe kinnitab teie tellimuse ja kui olete saanud meilt e-kirjaga tellimuse kinnituse. Soovitame tungivalt, et salvestaksite selle tellimuse kinnituse juhuks, kui võtate ühendust meie klienditeenindusega. Te saate oma tellimuse tühistada enne, kui Woo Me on selle kinnitanud. Kui tellimus tühistatakse, tagastame kõik teie tehtud maksed või teie nimel tehtud maksed, mis on tehtud krediit- või deebetkaardiga seoses tellimusega.
Klauslite kehtivus

Kui üks või mitu käesoleva lepingu sätet on kohtu või järelevalveasutuse poolt kehtetuks tunnistatud või tühistatud, ei mõjuta see käesoleva lepingu ülejäänud sätete kehtivust.