Ostukorv
✓ Diskreetsed paketid ✓ Madalad hinnad

Kohaletoimetamine

 

Kui te tellite enne kella 12.00, saadetakse teie tellimus teele samal päeval (tööpäeviti). Tellimuse laost väljumisel saadetakse teie e-posti aadressile tarnekinnitus.

Kui teete tellimuse enne kella 12.00, saadetakse tellimus samal päeval (tööpäevadel) teele. Tarneaeg on üldjuhul 2-4 tööpäeva. Kassas leiate täpsemad tarneajad, kui vaatate iga tarneviisi kirjelduses olevat tarneaega.

Ei näe, kõik meie saadetised saadetakse diskreetsetes pruunides kastides, millel ei ole väljastpoolt mingit logo. Pakendil või saatelehel ei ole kirjas “Woo Me”.

Saate oma saadetist jälgida saadetise jälgimislingi kaudu, mis on lisatud saadetise e-kirjale, me saadame teie e-posti aadressile saatekinnituse, kui pakk meie laost lahkub. Vaadake oma e-posti rämpsposti kausta, kui te seda ei leia.

Pakk jääb tavaliselt 7 päevaks nende kätte. See võib aga erineda teiste kulleritega, seega ärge unustage seda ja püüdke oma pakk alati võimalikult kiiresti kätte saada. Oluline on, et te võtaksite oma paki vastu enne, kui see tagasi saadetakse, sest kättesaamatute pakkide eest tuleb maksta tasu.

Kui jätate paki agendile järele võtmata, tagastatakse see meile kui kättesaamatu paki. Siis tuleb teil tasuda 25 € kõigi lunastamata paki tõttu tekkinud kulude eest.

Jah, sisestage kassas oma postiindeks ja valige lähikonnas saadavalolevate tarnekohtade hulgast.

Me saadame oma pakid Smartpost/DHL, pakid saadetakse alati postiagendile ja paki kättesaamiseks on vaja isikut tõendavat dokumenti. Teil on saadetise täielik jälgitavus alates saatmisest kuni kättetoimetamiseni.

Kas te ei saanud oma küsimusele vastust? Võta ühendust ja me aitame teid!

Kontaktivorm